Новини: сторінка 50

30/09/2016

29-30 вересня у Тернопільській спеціалізованій школі №3 з поглибленим вивченням іноземних мов проводилися заходи присвячені 75 роковинам трагедії Бабиного Яру.

30/09/2016

У четвер, 29 вересня, у Тернопільській спеціалізованій школі №3 відбувся святковий концерт, приурочений до Дня вчителя.

27/09/2016

Традиційно в останній тиждень вересня, напередодні професійного свята Дня учителя, у нас проходить День філармонії.

27/09/2016

У вівторок, 27 вересня, у ТСШ №3 відбулося засідання Учнівського парламенту. Воно проходило у теплій дружній атмосфері. За горнятком чаю і свіжовипеченим круасаном актив школи мав змогу поділитися із дирекцією усіма думками щодо роботи шкільного самоврядування, розповісти про своє бачення школи як закладу, в якому учні вчаться та беруть участь у різноманітних заходах.

27/09/2016

27 вересня у приміщенні актової зали школи відбулось урочисте вручення учням 7-9 класів сертифікатів про підтвердження відповідного рівня вивчення англійської мови. Цій події сприяла співпраця із Канадським коледжем англійської мови у Ванкувері, який запропонував програму міжнародної співпраці SMRT English.

26/09/2016

За ініціативою Міжнародної федерації перекладачів у 1991 році було засновано професійне свято усних і письмових перекладачів.

26/09/2016

Байкар Езоп стверджував, що мова – найпрекрасніша і найогидніша річ у світі: нею можна лікувати й калічити. На продовження цієї думки засновник сучасної німецької літератури Йоганн Вольфґанґ фон Ґете сказав: “Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина”.

23/09/2016

Запрошуємо усіх охочих 26 вересня о 14.20 на Парад Європейських мов.