Схід і Захід разом (обмін досвідом)

08/11/2016

8 жовтня 2016 року в рамках проекту «Змінимо країну разом» школу відвідала вчитель англійської мови Старобільської спеціалізованої школи №3 з поглибленим вивченням англійської мови, що на Луганщині, Птушка Світлана Володимирівна. Педагог зустрілася з вчителями англійської мови, які поділилися досвідом своєї роботи. Світлана Володимирівна відвідала урок Васько Ольги Ігорівни, проведений за методикою онлайн-програми SMRT English. Вона була вражена рівнем підготовки учнів та їхніми навиками роботи в мережі Інтернет. Заступник директора з питань вивчення іноземних мов Розум Надія Олегівна розповіла гості про успішне впровадження новітніх технології навчання англійської мови на уроках та в позаурочних час, а голова методоб’єднання вчителів іноземних мов Ростоцька Марія Євстахівна ознайомила з роботою творчої асоціації “ЕНІТО”. Вчитель Маслюк Тетяна Петрівна поділилася особливостями роботи у початковій школі, а Дідик Олеся Володимирівна розказала про  міжнародну співпрацю та переваги навчання за програмою SMRT English. Натомість, Птушка С.В. поділилася своїм досвідом роботи та  колег по роботі. Зустріч була дружньою та цікавою, саме така атмосфера є ефективною для обміну досвідом.