Творча зустріч зі «стовідсотковим пілігримом»

08/11/2016

7 листопада у школі відбулась творча зустріч  старшокласників з українським музикантом, вокалістом, піснярем, лауреатом  фестивалю «Червона Рута» у Запоріжжі,  лауреатом  конкурсу молодих виконавців та популярної пісні Міжнародного фестивалю «Слов'янський базар-92», володарем Гран-прі на фестивалі української патріотичної пісні «Повстанським плаєм-2007»  Тарасом Житинським. Представив  творчість митця член національних спілок України: театральних діячів, кобзарів, журналістів, письменників та Всеукраїнської музичної спілки, український бард, поет, драматург, начальник управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради  Олександр  Смик.  Окрім власних творів,  Тарас Житинський виконав  патріотичні  козацькі, повстанські та стрілецькі пісні, народні думи.

«Стовідсотковий пілігрим» — так визначив свою долю і спосіб життя сам Тарас Житинський – зачарував слухачів  незвичайним тембром голосу, щирістю виконання народних пісень, розповівши  учням про долю України, її родовід  виконаними творами.