Фінал змагань серед учнів 4-х класів "Перші кроки"

02/11/2016

28 жовтня у Тернопільській загальноосвітній школі № 27 відбулись фінальні змагання серед учнів 4-х класів за підтримки Тернопільського обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх". У фіналі взяли участь 8 команд, серед яких і команда учнів нашої школи.

Цього року команда школи № 3 зайняла почесне ІІ місце. Вітаємо команду та її керівників Булич Лілію Романівну та Бенцала Любомира Васильовича з перемогою. Ми гордимося Вами!