Новини: сторінка 44

04/02/2017

4 лютого 2017 року на базі Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов відбувся фінальний етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

02/02/2017

У середу, 08 лютого, о 14:20 в актовому залі школи відбудеться презентація Міжнародного університету LCC (м.Клайпеда, Литва)

27/01/2017

24 січня у ТСШ №3 відбулося засідання клубу спілкування соціальних педагогів на тему: «Роль соціального педагога у формуванні мотивації життєвого успіху особистості».

24/01/2017

26 січня 2017 року (четвер) о 18.00 відбудеться засідання шкільної ради. Запрошуються члени шкільної ради, голови батьківських колективів, класні керівники.

23/01/2017

12 січня, під час зимових канікул, учні школи Мочульський Ростислав (10-А клас) і Хомишин Олександра (9-В клас) взяли участь у Різдвяному етапі Фестивалю фізичного експерименту, що відбувся на базі НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ" (Тернопільський район, с. Лозова).

17/01/2017

10 січня стартувала реєстрація на пробне ЗНО-2017. Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти. Реєстрація триватиме з 10 до 31 січня 2017 року.

17/01/2017

15 січня на Театральному майдані Тернополя відбулося нагородження переможців новорічно-різдвяних конкурсів «Різдвяне диво» та «Феєрія новорічного міста». МерТернополя Сергій Надал відзначив переможців подяками та грошовими винагородами.

09/01/2017

Нещодавно відбувся Всеукраїнський конкурс методичних моделей виховного процесу в освітніх закладах «Виховати особистість». Захід проведено Міністерством освіти і науки України спільно з Інститутом проблем виховання та Інститутом психології імені Г.С. Костюка Національної академії педагогічних наук України і Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді.