Брейн-ринг “The Battle of Brains”

06/03/2017

У середу, 1 березня, в актовій залі ТСШ №3 відбувся брейн-ринг “The battle of brains”для учнів 6-х класів. Метою заходу була перевірка та вдосконалення знань учнів з англійської мови за допомогою гри. Перемогу здобула команда учнів 6-А класу. Ініціаторами проведення стали вчителі англійської мови Чорна Анжела Михайлівна, Прокопів Алла Мирославівна та Стецюк Ольга Федорівна. Такі інтелектуальні змагання заохочують учнів не тільки брати активну участь у житті школи, а й розвивати свої розумові здібності.

Більше фотографій тут