Реквізити:
БО "Благодійний Фонд
"КРОК ДО УСПІХУ"
Код ЄДРПОУ 44003990
п/р UA133052990000026006043304834
в КБ «ПРИВАТБАНК»
призначення платежу: благодійні внески
Адміністрація Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов повідомляє про те, що з 04 вересня 2023 року розпочинаються роботи з реалізації проєкту Громадського бюджету «Капітальний ремонт – благоустрій (озеленення) пришкільної території Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов ТМР ТО по вул. Грушевського, 3 в м. Тернополі (квітників перед фасадом школи) «Квітуча школа – квітуче місто» (громадський бюджет)». Усі необхідні документи та дозволи оформлені належним чином.
Звіт директорки школи про роботу педагогічного та учнівського колективів у 2022/2023 навчальному році.
Наказ від 01.06.2023 № 170 "Про зарахування дітей до 1 класу закладу середньої освіти на 2023/2024 н.р."
У ці травневі дні все європейське співтовариство відзначає День Європи. До святкування долучилися учні 5-Г класу (класний керівник: Гелюх Тетяна Петрівна), які підготували та провели 19 травня 2023 року цікавий та пізнавальний захід - подорож країнами Європи.
Прийом документів для зарахування дітей до перших класів на 2023/2024 навчальний рік здійснюється шляхом «Електронної реєстрації в заклади загальної середньої освіти» з 01 березня по 31 травня 2023 року. Прийом документів буде здійснюватися за відповідним графіком із дотриманням санітарно-гігієнічних та епідемічних заходів.
Ваша дитина незабаром стане школярем. Хочете, щоб син чи донька почували себе впевнено, успішно навчались і залюбки спілкувались з однолітками? У цьому вам допоможе підготовча школа для майбутніх першокласників!!!
У зв’язку з початком нового навчального року адміністрація закладу надає графік роботи захисної споруди цивільного захисту, розміщеного на території закладу.
Незабаром розпочнеться новий навчальний рік, який ставить перед нами нові виклики. Ми дуже сподіваємося, що ситуація в нашій країні і, зокрема, в нашому регіоні дозволить здійснювати очне навчання. А тому першочерговим завданням для нас стає організація безпечного перебування дітей у школі. Спробуємо відповісти на усі ваші запитання.
Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо