Файно поярмаркували!

19/09/2023

Упродовж двох днів у нашій школі відбувався ярмарок, метою якого був збір коштів на лікування учениці 6-В класу Злати Карпик та на оплату штурмовика-бомбардувальника (безпілотника) для 44 окремої артилерійської бригади імені Данила Апостола.

Окрім ярмарку, паралельно на інтерактивній платформі Padlet тривав інтернет-аукціон з продажу картин Златки. https://padlet.com/3centrschool/padlet-87198zrdby1auq5c

Златочка - дуже талановита дівчинка, сильна особистість і справжня патріотка України.

Гроші, виручені з аукціону, за рішенням юної художниці, передані на потреби ЗСУ.

Протягом першого дня на ярмарку було зібрано кошти на лікування учениці 6-В класу Злати Карпик у сумі 209 тисяч 300 грн.

Під час другого дня спільними зусиллями було зібрано 222 тисячі 100 гривень на потреби ЗСУ.

Кошти були зібрані таким чином:

1500 грн виручено з продажу поетичної збірки матері загиблого воїна Романа Стецюка вчительки нашої школи Ольги Стецюк.

8800 грн - з продажу картин учениці 6-В класу Карпик Злати на інтернет-аукціоні.

211 тисяч 800 грн - з продажу солодощів та сувенірів на ярмарку і благодійних внесків.

Усі кошти були обліковані батьками-членами лічильної комісії, яка передасть їх за призначенням.

Загальний підсумок дводенного благодійного ярмарку - 431 тисяча 400 грн.

Дякуємо всім за небайдужість, щирість і щедрість, за віру у велику Перемогу! Тримаймо стрій!