Ознайомитися зі ЗВІТОМ про використані кошти (2017 р.) можна тут.

Увага!

Ознайомитися з інформацією щодо проекту "Реконструкція благоустрою території  ТСШ № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов ТМР по вул. Грушевського, 3 в м.Тернополі" можна ТУТ

20 березня 2017 р. в ТСШ №3 відбулося святкування Дня французької мови в межах українського «Тижня Франкофонії» (Journee Internationale de la francophonie) .

21/03/2017

Святкування Дня французької мови в Тернопільській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №3 з поглибленним вивченням іноземних відбулося 20 березня 2017 р. в межах українського «Тижня Франкофонії» (Journee Internationale de la francophonie) .

20-те березня –  Міжнародний день франкофонії, день французької мови.  Франкофонія - свято всіх, що розмовляють французькою, а також всіх, що вивчають і люблять цю  мову. Наша школа є також франкомовна. Кожного року у школі проводяться виховні заходи французькою мовою.  Це є свято мови, географії, історії, літератури, музики, мистецтва.

Цього року учні 9-их та 10-их класів готовули стінгазети про франкомовні країни. Учні старших класів розповідали молодшим школярам про те, де розмовляють французькою та її значення в світі.