Під час благодійного концерту "На крилах творчості", який відбувся 17.05.2018 а вктовому залі ТНЕУ, було зібрано 23 100 грн. Кошти будуть направлені на видання ювілейного альманаху про школу.

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Територія обслуговування
ТСШ № 3: Листопадова, Михайла Грушевського, Гетьмана Сагайдачного, Родини Барвінських, В’ячеслава Чорновола, Коперника (рішення виконавчого комітету ТМР № 113 від 21.02.2018 року).

Конкурси, курси, вебінари

16/10/2016

Обласний конкурс серед педагогів на кращий конспект уроку з базових дисциплін має на меті комплексно розкрити зміст навчання і розвитку дітей в контексті національно-патріотичного виховання під час викладання предмету.

16/09/2016

«Шкільний портал» пропонує вчителям приєднатися до авторського онлайн курсу під назвою «Педагог-новатор», який буде проходити з листопада по травень.