До уваги батьків майбутніх першокласників!

З 21 жовтня 2017 року розпочинає свою роботу підготовча школа, яка діє при ТСШ №3. Організаційні батьківські збори, на яких прийматимуться заяви, відбудуться  10 жовтня о 18:00   в актовому залі школи. Тел.для довідок: 52-13-17, 52-68-50.

Увага!

Ознайомитися з інформацією щодо проекту "Реконструкція благоустрою території  ТСШ № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов ТМР по вул. Грушевського, 3 в м.Тернополі" можна ТУТ

Конкурси, курси, вебінари

16/10/2016

Обласний конкурс серед педагогів на кращий конспект уроку з базових дисциплін має на меті комплексно розкрити зміст навчання і розвитку дітей в контексті національно-патріотичного виховання під час викладання предмету.

16/09/2016

«Шкільний портал» пропонує вчителям приєднатися до авторського онлайн курсу під назвою «Педагог-новатор», який буде проходити з листопада по травень.