Учні Тернопільської школи №3 знову демонстрували свої яскраві танцювальні таланти

«Хай радіють усі», «Літня симфонія», «Квітковий бунт», «Мисливці за привидами», «Шкільний дзвінок», «На пташиному дворі», «Сучасникам», «Пробудження», «Україна єдина», «Тернопільський святковий» – хореографічні композиції з такими назвами і не тільки представили учні Тернопільської спеціалізованої школі №3 з поглибленим вивченням іноземних мов на шкільному етапі міського конкурсу «Таланти твої, Україно». Такий захід відбувається у цьому навчальному закладі щороку. Готуються до нього усі класи дуже відповідально та ретельно: завчасно продумують тематику танців, розробляють і шиють костюми, відточують рухи на репетиціях.

Цього року на конкурсі було представлено 24 танцювальних номери, задіяними у яких були учні усіх класів школи, від першачків до одинадцятикласників, а також шість вокальних, які виконали дівочий хор «Калина» та гурт «Гроно».

Кожен клас на виступі був по-своєму цікавий, своєрідний, особливий, і все це доповнювалося гарними, яскравими костюмами, плюс, звичайно, хореографічною майстерністю, – ділиться враженнями про конкурс заступник директора школи з навчально-виховної роботи Світлана Пільгун. – Тому емоції від усвідомлення того, які наші діти талановиті, творчі, емоційні, та гордість за них під час концерту просто переповнювали. Хочу сказати велике спасибі усім юним та дорослим учасникам: учням, їхнім батькам, керівникам-хореографам, класним керівникам за всю велетенську працю, яку вони вклали у підготовку своїх номерів.

За матеріалами : http://lypa.com.ua