У Тернопільській школі №3 шестикласники створили «Різдвяну казку» англійською (фото)

Виставу «Різдвяна казка» подарували учням, батькам та педагогам учня 6-А класу Тернопільської спеціалізованої школи №3 з поглибленим вивченням іноземних мов. Глядачі мали можливість побачити сценки з біблійних оповідань про народження Ісуса Христа, відчути дух свята та насолодитися вишуканою англійською мовою, представленою у віршованій формі. Чудова гра юних акторів, оригінальні танцювальні мініатюри, різдвяні коляди та пісні, яскраві костюми, – все це в комплексі створило неповторне, цікаве, яскраве дійство.

А готувалися діти до виступу близько двох місяців, – розповідає класний керівник 6-А класу, вчитель англійської мови Анжела Чорна.

– Спочатку я шукала готовий сценарій, але потрібного не виявилося, тому довелося складати самій. Опрацювала багато різного матеріалу, а коли все було готово, приступила до його реалізації. Завдання це непросте, адже в класі 32 дітей, і хотілося охопити всіх, зробити так, щоб всі були задоволені і змогли впоратися з ролями. Коли настав етап репетицій, на допомогу я запросила актрису Тернопільського обласного драматичного театру Ірину Складан, яка активно долучилася до постановки, підготовки декорацій. Правда, для неї довелося перекласти сценарій, адже вистава була англійською. Але це дуже виручило саме у сценічному втіленні образів головних персонажів.

Найголовніше, як переконана Анжела Чорна, що така спільна робота усього класу надала можливість шестикласникам здобути досвід нової спільної діяльності, творити разом, підтримувати одне одного, проявити себе в акторській грі, танцювальних та вокальних вміннях, і звичайно, – продемонструвати  знання англійської.

Велику допомогу надали юним артистам і батьки. За словами Анжели Михайлівни, вони теж виготовили окремі декорації: подарунки під ялинку, солом’яні тюки для сценки народження Ісусика, забезпечили костюми для юних акторів та гостинці для дітей.

В результаті, все пройшло на «ура», оскільки і глядачам у залі, і вчителям, і батькам захід дуже сподобався.

– Ми ходили на «Різдвяну казку», яку підготував 6-А, цілим класом, – ділиться враженнями п’ятикласниця Алінка. – Вистава була дуже гарна і продумана. Ідея полягала в тому, що діти в одній родині – дві сестрички та братик – перед сном гралися іграшкою, а тоді до них прилетіли ангелики і пообіцяли розповісти цікаву історію. Нею й стала історія про народження Ісуса Христа, а головними героями були і Діва Марія зі Святим Йосипом, і три Царі з Пастушками, і оповідачі. Дуже сподобались мені також пісні «Jingle Bell Rock» та «Carol of the Bell», які англійською мовою виконали діти. А ми в залі теж намагалися їм підспівувати.

За матеріалами інтернет-газети www.lypa.te.ua