Перший дзвоник у “елітній” тернопільській школі

Традиційно Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов приймає у лави своїх учнів дітей відомих городян. Цьогорічне поповнення не було винятком.

Розпочалася традиційна першовереснева лінійка виступом директорки школи, де вона кілька хвилин зачитувала прізвища благодійників-батьків учнів. Більшість з переліку добре відома громаді міста, пише сайт Тернополяни.

Окрім того, у перший клас ЗОШ №3 пішли діти народного депутата України Михайла Головка, негласного лідера нової депутатської більшості у Тернопільській міській раді Ігоря Турського, ще одного депутата муніципалітету Святослава Півторака, забудовника Андрія Матли, громадського діяча Михайла Ратушняка, головного лікаря обласного онкодиспансеру Леоніда Шкробота тощо.