«Перші кроки» — перші перемоги

Феєричне свято дитячого спорту, що розпочалося практично відразу після початку нового навчального року, завершилося. Фінальні старти традиційних змагань учнів четвертих класів загальноосвітніх навчальних закладів Тернополя «Перші кроки» відбулися минулої п’ятниці, 28 жовтня, в спортивному залі ЗОШ №27.

Зайве, мабуть, казати, що для того, аби потрапити до числа учасників вирішальних баталій, по дві кращих команди з усіх чотирьох мікрорайонів міста вже спромоглися на маленьке спортивне диво. Спочатку їм не було рівних під час шкільних, а пізніше — і під час зональних змагань.

А міський фінал, в якому взяли участь юні фізкультурники із загальноосвітніх шкіл №№ 3, 6, 7, 10, 17, 20, 24 і 28, завжди був неабияким випробуванням на міцність характерів ще не звиклих до жорсткої конкурентної боротьби дітлахів.

Натомість уже добре знайомі комплекс вправ ранкової гігієнічної зарядки, яку виконали всім класом під керівництвом одного зі своїх товаришів, та різноманітні естафети на швидкість, спритність, влучність, де на кожному з етапів вимагалося виявити не тільки індивідуальні здібності, а й таке конче необхідне для колективу відчуття ліктя товариша, цілком очікувано завершилися для окремих хлопчаків і дівчат не надто вдалим чи, щонайменше, не найкращим їхнім виступом.

Та не біда. Будуть ще нові старти, прийдуть і перші перемоги. А чемпіонський титул цього разу вибороли четвертокласники навчально-виховного комплексу «Школа-ліцей №6» імені Назарія Яремчука. Для нинішнього покоління їхніх ровесників з Тернопільської ЗОШ №3 з поглибленим вивченням іноземних мов, яка носить титул багаторазового переможця «Перших кроків», її величність спортивна Фортуна другий рік підряд не побажала посміхнутися. За однакової кількості набраних балів кращий час в естафеті «Біг змійкою» схилив шальки терезів на бік головних конкурентів. Не менш щасливими почувалися і школярі з Тернопільської ЗОШ №28, які завоювали третє місце.

Організатори змагань з управління освіти міської ради та обласних центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» і відділення Національного олімпійського комітету України щиро вдячні за допомогу спонсорам — компанії «VIKNAR’OFF», Тернопільському молокозаводові, торговому дому «Карпатські мінеральні води».

Фото Тернопільського обласного «Спорту для всіх»

За матеріалами http://vilne.org.ua/