Облудник Ольга Степанівна

Вчитель англійської мови
Кваліфікаційна категорія: вища

Педагогічний стаж - 17 років

Педагогічне кредо  "Tell me and I forget.

Teach me and I remember.

Involve me and I learn."

Benjamin Franklin

"Розкажи мені і я забуду.

Навчи мене і я запам’ятаю.

Зацікав мене і я навчуся"

Англійська мова – не просто шкільний предмет, це засіб спілкування, який найкраще засвоюється в реальних життєвих ситуаціях. Саме тому пріоритетним у совій діяльності вважаю Комунікативний підхід, адже найкращий спосіб вивчити мову – спілкування та взаємодія.

Під час викладання використовую широкий спектр видів роботи: робота в парах, групах, робота з автентичними матеріалами, ігри, робота з СІТ, проектна робота.

Мій принцип у навчанні- «Fluency rather than accuracy», тобто заохочую говоріння, не загострюючи   увагу на можливих помилках, особливо на початкових етапах вивчення мови.

Звичайно, активно використовую й інші методи у навчанні, такі як:

• Chunks “Чанки» римівки, сталі вислови, звороти;
  • TBL (Task Based Learning) навчання, що базується на завданнях;
  • PPP(Presentation/Practice/Production);
  • Lexical approach;
  • Guided discovery (сугестивне відкриття);
  • TPR (Total Physical Response) мова краще вивчається, коли супроводжується рухами;
  • CLIL (Content and Language Integrated Learning) занурення у середовище, переймання мови.

Працюю над ефективним застосуванням СІТ з метою покращення комунікативних навичок учнів.

Моя мета – не просто готувати учнів до екзаменів чи тестів, а готувати іх  до життя у сучасному світі, де знання англійської мови є ключем до успіху у будь-якій сфері діяльності.