Реквізити:
БО "Благодійний Фонд
"КРОК ДО УСПІХУ"
Код ЄДРПОУ 44003990
п/р UA133052990000026006043304834
в КБ «ПРИВАТБАНК»
призначення платежу: благодійні внески
Педагогічний стаж - 39 років
Педагогічне кредо: «Головне – навчити дітей мислити» Б. Брехт
Проблема над якою працюю: «Розвиток здібностей самостійної навчальної діяльності учнів шляхом впровадження технологій інформаційно – мультимедійного навчання».
Суть досвіду полягає в застосуванні на уроках історії інформаційно – мультимедійного навчання, спрямованого на активізацію пізнавальної діяльності учнів та формування навичок самостійної роботи учнів.
Головним питанням сьогодення в системі нової освіти є опанування учнями вмінь і навичок саморозвитку особистості, що значною мірою досягається шляхом впровадження інноваційних технологій, організації процесу навчання.
Для реалізації даної проблеми у кабінеті є такі технічні засоби навчання:
На допомогу вчителю у кабінеті зібрано 90 електронних носіїв (компакт дисків), 15 з яких є методичними, платівки, діапозитиви, діафільми, аудіокасети, відеокасети.
Для зручності роботи створено каталог всіх наявних матеріалів у кабінеті (паперовий і електронний матеріал), каталог літератури, тематичний каталог (по темах вивчення історії).
У кабінеті розміщені стенди з історії рідного краю, зібрано публіцистичну, історичну і довідкову літературу.
Нові форми розвитку вимагають нових правил і нових шляхів досягнення результатів. Така позиція вимагає від сучасної освіти реформаційних кроків щодо оновлення її змісту та застосування нових педагогічних підходів, впровадження інформаційних і комунікаційних технологій, що модернізують навчальний процес. Використання засобів мультимедіа – один з таких кроків.
Якість і рівень засвоєння навчального матеріалу, а також вплив на активізацію пізнавальної діяльності, як показує практика і проведені дослідження, істотно зростає. Мультимедійне забезпечення вивчення історії може активізувати роботу учнів; візуальне і яскраве мультимедійне забезпечення навчального курсу перетворює урок на цікаву подорож до країни знань.
Таким чином, мультимедійні технології у навчанні унікальні і цілком збільшують активне мислення учнів і їхні комунікативні здібності в соціальній практиці. Для забезпечення ефективності мультимедіа у навчанні, потрібно відзначити що: - якість програмного забезпечення навчального курсу не єдина мета; - монітор не може замінити дошку; - PowerPoint не може зайняти місце думки учнів; - традиційні навчальні інструменти та пристрої не можна ігнорувати; - мультимедійними технологіями не варто зловживати.
Опис досвіду роботи вчителя історії
Презентація досвіду роботи
Матеріали з досвіду роботи:
Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо