Реквізити:
БО "Благодійний Фонд
"КРОК ДО УСПІХУ"
Код ЄДРПОУ 44003990
п/р UA133052990000026006043304834
в КБ «ПРИВАТБАНК»
призначення платежу: благодійні внески
Дитинство, щаслива і безтурботна пора, радість та позитив – такі асоціації виникають у більшості з нас, коли ми чуємо слово «діти». Діти… Найбільш захищена в кожній країні категорія населення. Скільки законів, конвенцій, меморандумів прийнято у світі на захист прав дитини! Скільки розмов, телевізійних програм, присвячених цій темі, скільки проведено заходів до Міжнародного дня захисту дітей! І не перелічити. Та водночас діти продовжують залишатися найбільш вразливою та незахищеною частиною суспільства. А все тому, що з огляду на свій вік, недостатність знань та брак життєвого досвіду дитина не в змозі самотужки захистити себе, коли це буває потрібно. І цей захист, як не дивно, потрібен їй іноді у місці, яке покликане бути місцем дитячої радості та світла – школі.
Контроль і оцінювання в процесі навчання молодших школярів є одним із найважливіших засобів мотивації й стимулювання навчально-пізнавальної діяльності. Позитивна оцінка сприяє розкриттю перспектив успіху в дитини, створює і підтримує позитивний емоційний настрій, викликає бажання вчитися, формує адекватну самооцінку. Негативна ж оцінка у молодших школярів викликає невдоволеність, зневіру, небажання вчитись, призводить до зниження самооцінки.
До дистанційного навчання спочатку не були готові ні діти, ні батьки, ні вчителі. Діти – тому, що у віці 6-8 років ще не є достатньо самосвідомими, батьки – тому, що не були готові приділяти навчанню дітей дещо більше часу, ніж зазвичай, а вчителі просто не знали, за допомогою яких інструментів це можна робити. Хоч до моменту оголошення карантину педагоги проходили безліч курсів, семінарів, тренінгів, та на жодному з них не отримували практичних порад щодо організації навчання на відстані. Тепер з упевненістю можна сказати, що всі учасники цього процесу прийняли з гідністю новий виклик часу і нам спільно вдалося налагодити ефективне дистанційне навчання.
Чому вчити і як вчити сучасних дітей?
Бернард Шоу сказав: «Єдиний шлях, що веде до знань, – це діяльність».
Для сучасного світу характерні стрімкі зміни, бурхливий розвиток інформаційного простору, що ставить нові вимоги перед вчителем і школою. Уже крилатими стали слова: «Дитина повинна мати не добре наповнену, а добре впорядковану голову».
Школа має бути місцем, де дітям не тільки хочеться навчатися, але й просто приємно проводити час, почуватися комфортно. Все це у школі забезпечує освітнє середовище.
Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо