ДО УВАГИ!

Кваліфікаційна категорія: І категорія
Класний керівник 9-А класу

Педагогічний стаж - 18 років

Педагогічне кредо: Students won’t remember your Power Point slides but they will remember your kindness, empathy, care and concern.

Технології, методи та форми, що використовую у навчально-виховному процесі

Учителем я працюю 14 років. Зрозуміло, що це ще не  багато, але не великий досвід за плечима я вже маю. Викладаю англійську мову в 2-4 та 5-8 класах. Люблю свій предмет й із задоволенням ділюсь знаннями зі своїми вихованцями.

Модель сучасної школи передбачає створення єдиного освітнього простору, що формує умови для вільного руху інформації, швидкого доступу до неї всіх учасників навчального процесу. Цього можна досягти шляхом використання інформаційно-комунікативних  технологій  під  час  навчально-виховного процесу. Ось тому я працюю над темою «Використання ІКТ на уроках англійської мови».

Метою мого дослідження є: показати використання інформаційно-комунікативних технологій, які б дозволили сформувати в учнів мовні навички і мовленнєві вміння та сприяли б глибокому, міцному засвоєнню знань і підвищенню інтересу до вивчення іноземної мови.

Вважаю, що тема мого дослідження є актуальною, оскільки у сучасному освітньому середовищі якісна організація навчання не може здійснюватися без використання засобів і можливостей, які надають інформаційно-комунікативні технології.

Актуальність проблеми обумовлена кількома аспектами: підвищення мотивації учнів до навчання та підвищення результативності; можливість для вчителя поєднати корисне та цікаве, навчання та розваги, наочність та інформативність; орієнтація навчання на сучасне освітнє середовище.

Практична значущість полягає в сприянні кращому оволодінню різними видами мовленнєвої діяльності при викладанні англійської мови; є ефективним засобом візуалізації навчального матеріалу, дозволяючи вчителю реалізувати свій творчий потенціал; допомагає вчителю у здійсненні особистісно-орієнтованого підходу до навчання; сприяє розширенню кругозору учнів і підвищення їх культурного рівня.

SCHOOL LIFE

Матеріали з досвіду роботи:

1. Урок з англійської мови у 5 класі.