До уваги батьківської громадськості!

Територія обслуговування
ТСШ № 3: Листопадова, Михайла Грушевського (непарні), Гетьмана Сагайдачного, В’ячеслава Чорновола, Коперника, Кардинала Сліпого (рішення виконавчого комітету ТМР від 09.01.2019 року № 2 "Про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти").

Якими матеріалами для навчання ви користуєтесь?

Школа має свої посібники та зошити, які розробили наші вчителі. Сучасні кабінети оснащені інтерактивними дошками, мультимедійними комплексами. Яскравий роздатковий матеріал, цікаві ігри, музичний супровід занять, ігрові куточки, килимки та м’які іграшки – усе це сприяє комфортному перебуванню дітей у школі та розвитку допитливості малюків.