ДО УВАГИ

ПРОТОКОЛ № 1, ПРОТОКОЛ № 2 засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад учителя почтакових класів.

До уваги батьків!

Який режим роботи школи?

Ми працюємо щосуботи та щонеділі з 10 до 12 години. З малюками працюють наші найкращі вчителі. Серед них – переможець Всеукраїнського конкурсу "Учитель року", Заслужений вчитель України Цибульська Світлана Анатоліївна, призери Всеукраїнського конкурсу "Учитель року" Заброцька Світлана Григорівна, Кріль Олена Павлівна. Це самовіддані, досвідчені, закохані у свою працю педагоги. До речі, колектив вчителів початкових класів ТСШ № 3 став лауреатом Всеукраїнського конкурсу "Початкова школа ХХІ сторіччя" у номінації "Творчий педагогічний колектив", який проводив Інститут інноваційних технологій змісту освіти.