До уваги батьківської громадськості!

Територія обслуговування
ТСШ № 3: Листопадова, Михайла Грушевського (непарні), Гетьмана Сагайдачного, В’ячеслава Чорновола, Коперника, Кардинала Сліпого (рішення виконавчого комітету ТМР від 09.01.2019 року № 2 "Про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти").

Яка основна мета діяльності недільної підготовчої школи?

Наша підготовча школа має за мету підготувати дітей до шкільного життя, навчити їх вчитися, адаптуватися до умов шкільного життя, поводитись у колективі, слухати дорослих і вчителів. А найголовніше, щоб дитина, котра йде в перший клас, почувалася комфортно і розуміла, що навчання в її житті тепер буде займати значне місце.