Протокол засідання ревізійної комісії з питань контролю за використанням коштів під час здійснення ремонтних робіт у ході підготовки школи до 2019-2020 н.р.

ДО УВАГИ

ПРОТОКОЛ № 1, ПРОТОКОЛ № 2 засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад учителя почтакових класів.

Чи є пільги при вступі до 1-го класу для випускників вашої підготовчої школи?

Згідно з рекомендаціями Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України для зарахування дітей у спеціалізовані навчальні заклади діють правила конкурсного приймання. Зазвичай, коли дитина закінчує підготовчу школу, в неї не виникає проблем з проходженням співбесіди. Вона має значно ширший кругозір, вільно спілкується з дорослими. Програма нашої підготовчої школи враховує вимоги дошкільного виховання. У жодному разі це не дублювання програми першого класу, а підготовка до навчання.