До уваги батьківської громадськості!

Територія обслуговування
ТСШ № 3: Листопадова, Михайла Грушевського (непарні), Гетьмана Сагайдачного, В’ячеслава Чорновола, Коперника, Кардинала Сліпого (рішення виконавчого комітету ТМР від 09.01.2019 року № 2 "Про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти").

А що саме будуть вивчати діти у вашій школі?

У підготовчій школі діти будуть мати такі заняття, як "Математична скарбничка", "Цікава граматика" та інтегрований курс англійської мови, малювання і музики "Граючись, навчаємось". Майбутні школярі матимуть чотири заняття по півгодини. Вони проходять в ігровій формі, містять кілька музичних пауз та фізкультхвилинок. В умовах впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти важливою є підготовка до вивчення іноземної мови (з цього навчального року іноземна мова вивчається в усіх загальноосвітніх школах з 1-го класу). Справжні фахівці прививають дітям любов до вивченням англійської мови. Ми готуємо до навчання у будь-якій школі, проте значна частина випускників підготовчої школи стає першокласниками саме нашої школи. Зазвичай до нас приводять дітей, уже починаючи з 4,5 і до 6-річного віку. Загалом навчання у початковій школі триває з жовтня до квітня, але деякі дітки із задоволенням навчаються протягом двох років. Дітей молодшого віку ми формуємо в окрему групу, вони мають свою програму навчання, яка ускладнюється у наступному році.