До уваги батьків майбутніх першокласників!

З 21 жовтня 2017 року розпочинає свою роботу підготовча школа, яка діє при ТСШ №3. Організаційні батьківські збори, на яких прийматимуться заяви, відбудуться  10 жовтня о 18:00   в актовому залі школи. Тел.для довідок: 52-13-17, 52-68-50.

Увага!

Ознайомитися з інформацією щодо проекту "Реконструкція благоустрою території  ТСШ № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов ТМР по вул. Грушевського, 3 в м.Тернополі" можна ТУТ

діяльність євроклубу

Євроклуб «EUROBRIDGE» функціонує у ТСШ№3 з вересня 2008 року.

Назва клубу символізує міст, який сполучає нашу країну з Європою.

Девіз клубу:
Ми мріємо пізнати всі країни,
І разом з ними йти у світле майбуття,
Гуртом нам легше подолати всі незгоди,
Ми заслуговуємо кращого життя!

Емблема клубу: співдружність європейських країн є своєрідним містком для їх  співпраці та шляхом  у майбутнє для молодого покоління.

Діяльність шкільного євроклубу базується на принципах демократії, гуманізму, добровільності членства, відповідальності. Клуб об’єднує представників учнівських колективів 8-11-х класів.

Радою євроклубу визначено наступні напрямки роботи: інформаційно-публіцистичний, науково-дослідницький, мистецький, волонтерський, проектний.

Метою діяльності шкільного євроклубу «Eurobridge» є налагодження співпраці учнів школи з ровесниками з країн Європи та створення позитивного іміджу України та рідного краю серед них, розширення знань про держави ЄС, формування в школярів активної громадянської позиції, здатності бути гідними членами європейської спільноти.