Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

З поглибленим вивченням іноземних мов

Тернопільської міської ради
Тернопільської області

Девіз навчального закладу: Ad angusta per augusta | Через труднощі до зірок

Кредо школи: «Освіта – скарб, праця – ключ до нього»

Оголошення
До уваги учасників освітнього процесу!

З діяльністю Державної служби якості освіти України можна ознайомитися на офіційному вебсайті https://sqe.gov.ua/.  Про основні напрямки діяльності Державної служби якості освіти України та її територіального органу у Тернопільській області за посиланням тут.

До уваги!

У школі створена благодійна організація "Благодійний Фонд  "КРОК ДО УСПІХУ". Реквізити: Код ЄДРПОУ 44003990,  п/р 
UA863387830000026007055134738  в КБ «ПРИВАТБАНК». Призначення платежу: благодійні внески.

Наказ від 23.06.2017 р. № 101 "Про випуск учнів 11-х класів та нагородження окремих з них золотою «За високі досягнення у навчанні», срібною медаллю «За досягнення у навчанні»

НАКАЗ

  23.06. 2017                                                                                                                                       № 101

Про випуск учнів 11-х класів та нагородження окремих з них
олотою медаллю «За високі досягнення у навчанні»,
срібною медаллю «За досягнення у навчанні»

          На виконання рішення спільного засідання педагогічної ради (протокол № 10) та ради школи (протокол № 06) від 22.06.2017 року, керуючись Положенням про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, яке затверджене наказом Міністерства освіти і науки України   30.12.2014 №1547 та зареєстроване в Міністерстві юстиції України  14 лютого 2015 року за номером №157/26602, Положенням про золоту медаль  «За високі досягнення у навчанні», срібну медаль «За досягнення у навчанні», яке затверджене наказом Міністерства освіти і науки України від 17.03.2015  № 306 та зареєстроване в Міністерстві юстиції України 31 березня 2015 р. за № 354/2679,  враховуючи результати річного оцінювання та ДПА у вигляді ЗНО

НАКАЗУЮ:

1.1. випустити зі школи і вручити атестат звичайного зразка таким учням:

                       11-А клас

  1. Бабію Захару Сергійовичу
  2. Веселовському Вадиму Сергійовичу
  3. Грицюк Марті Андріївні
  4. Коваль Тетяні Сергіївні
  5. Костишину Роману Романовичу
  6. Кучмій Юлії Сергіївні
  7. Луцику Назару Володимировичу
  8. Мартищуку Максиму Миколайовичу
  9. Марцинюку Андрію Володимировичу
  10. Морзинському Олександру Олександровичу
  11. Прошку Владиславу Володимировичу
  12. Семенець Анастасії Ігорівні
  13. Скідан Наталії Олександрівні
  14. Сурман Христині Михайлівні
  15. Тхорик Юлії Любомирівні
  16. Федчишин Юлії Олегівні
  17. Чаклошу Віктору Васильовичу
  18. Чумаченко Лілії Русланівні
  19. Ярошевичу Тарасу Володимировичу

11-Б клас

  1. Біломазуру Дмитру Володимировичу
  2. Висоцькій Соломії Віталіївні
  3. Гладкій Соломії Миколаївні
  4. Гнатківській Олені Ярославівні
  5. Івашківу Олександру Руслановичу
  6. Кудринському Олександру Вікторовичу
  7. Марцінковському Андрію Ігоровичу
  8. Насляну Юрію Арменовичу
  9. Пастущин Віталії Адріані Олегівні
  10. Перцю Івану Романовичу
  11.  Порохняку Давиду Романовичу
  12. Суму Владиславу Володимировичу

     11-В клас

  1. Бебех Тамарі Ярославівні
  2. Варварчук Ілоні Володимирівні
  3. Григорчуку Максиму Ігоровичу
  4. Дмитріву Віталію Миколайовичу
  5. Драгану Ярославу Мирославовичу
  6. Камінському Дмитру Андрійовичу
  7. Кириленку Олександру Віталійовичу
  8. Комуніцькій Ірині Олегівні
  9. Красовському Олексію Дмитровичу
  10. Кушнір Ірині Михайлівні
  11. Мельничук Ангеліні Сергіївні
  12. Мундяку Віталію Романовичу
  13. Процюку Олексію Андрійовичу
  14. Сеньків Аліні Ігорівні
  15. Сковронському Роману Ігоровичу
  16. Трояну Вадиму Сергійовичу
  17. Францеву Іллі Олександровичу
  18. Ходиню Анатолію Володимировичу
  19. Шведі Олені Василівні
  20. Ханіну Арсену Юрійовичу

1.2. випустити зі школи, вручити атестат особливого зразка та нагородити:

1.2.1. Золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні» таких учнів:

11-А клас:

1.  Козіцьку Олександру Юріївну
2.  Мулляр Ольгу Олександрівну
3. Пиріг Олену Андріївну
4. Якимець Вікторію Романівну

11-Б клас:

5. Бобко Анастасію Василівну
6. Вітрову Софію Андріївну

11-В клас:

7. Адамик Катерину Богданівну
8. Годовану Анастасію Юріївну
9. Гончар Юлію Володимирівну
10. Крисовату Лілію Андріївну
11. Мельник Софію Сергіївну
12. Стефанишин Олену Олегівну
13. Фурделу Артема Андрійовича
14. Лупійчук Вікторію Сергіївну
15. Базюк Марту Миколаївну

1.2.2. Срібною медаллю «За досягнення у навчанні» таких учнів:

11-А клас:

1. Волкову Анастасію Сергіївну
2. Макарчука Богдана Олексійовича
3. Савіцьку Тетяну Петрівну

11-Б клас:

4. Вороняк Діану Адріанівну
5. Сампару Соломію Ігорівну
6. Мазура Степана Юрійовича

11-В клас:

7. Марчук Юлію Сергіївну
8. Заугольнову Анастасію Василівну
9. Шило Ольгу Василівну

2. Нагородити  Похвальною грамотою «За особливі успіхи у вивченні окремих предметів» таких учнів:

1. Морзинського Олександра Олександровича, учня 11-А класу, – Похвальною грамотою «За особливі успіхи у вивченні англійської мови» як випускника, який отримав  міжнародний сертифікат IELTS, який відповідає рівню В-2 для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов.

2. Скідан Наталію Олександрівну, ученицю 11-А класу, – Похвальною грамотою «За особливі успіхи у вивченні англійської мови» як призера міських та обласних олімпіад з англійської мови.

3. Коваль Тетяну Сергіївну, ученицю 11-А клас – Похвальною грамотою «За особливі успіхи у вивченні фізичної культури» як переможця міських та обласних конкурсів «Сокіл», «Джура», «Молодь обирає здоров’я».

4. Чумаченко Лілію Русланівну, ученицю 11-А класу, – Похвальною грамотою «За особливі успіхи у вивченні фізичної культури» як переможця міських та обласних конкурсів «Сокіл», «Джура», «Молодь обирає здоров’я».

5. Луцика Назара Володимировича, учня 11-А класу, – Похвальною грамотою «За особливі успіхи у вивченні фізичної культури» як переможця міських та обласних конкурсів «Сокіл», «Джура», «Молодь обирає здоров’я».

6. Чаклоша Віктора Васильовича, учня 11-А класу, – Похвальною грамотою «За особливі успіхи у вивченні фізичної культури» як переможця міських та обласних конкурсів «Сокіл», «Джура», «Молодь обирає здоров’я».

7. Висоцьку Соломію Віталіївну, ученицю 11-Б класу, – Похвальною грамотою «За особливі успіхи у вивченні української літератури» як переможця обласних конкурсів «Творчість юних тобі, Україно».

8. Гнатківську Олену Ярославівну, ученицю 11-Б класу, – Похвальною грамотою «За особливі успіхи у вивченні художньої культури» як неодноразового переможця міських та обласних конкурсів малюнків, призера міських олімпіад з образотворчого мистецтва.

9. Пастущин Віталію Олегівну, ученицю 11-Б класу, – Похвальною грамотою «За особливі успіхи у вивченні фізичної культури» як призера чемпіонату України з гірського слалому.

10. Кудринського Олександра Вікторовича, учня 11-Б класу, – Похвальною грамотою «За особливі успіхи у вивченні німецької мови» як випускника, який отримав міжнародний сертифікат GOETHE – ZERTIFIKAT В-2, який відповідає рівню В-2 для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов.

11.Красовського Олексія Дмитровича, учня 11-В класу, – Похвальною грамотою «За особливі успіхи у вивченні англійської мови» як випускника, який отримав  міжнародний сертифікат IELTS, який відповідає рівню В-2 для спеціалізованих шкіл з поглибленим вивченням іноземних мов.

12. Драгана Ярослава Мирославовича, учня 11-Б класу,  – Похвальною грамотою «За особливі успіхи у вивченні фізичної культури» як переможця міських та обласних конкурсів «Сокіл», «Джура», «Молодь обирає здоров’я».

13. Мельничук Ангеліну Сергіївну, ученицю 11-В класу, – Похвальною грамотою «За особливі успіхи у вивченні фізичної культури» як переможця міських та обласних конкурсів «Сокіл», «Джура», «Молодь обирає здоров’я».

14. Сковронського Романа Ігоровича, учня 11-В класу, – Похвальною грамотою «За особливі успіхи у вивченні фізичної культури» як переможця міських та обласних конкурсів «Сокіл», «Джура», «Молодь обирає здоров’я».

15. Кириленка Олександра Віталійовича, учня 11-В класу, – Похвальною грамотою «За особливі успіхи у вивченні англійської мови» як призера міських та обласних олімпіад з англійської мови.

16.  Ханіна Арсена Юрійовича, учня 11-В класу (екстерна), – Похвальною грамотою «За особливі успіхи у вивченні англійської мови» як фіналіста конкурсу FLEX.

3. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора    з навчально-виховної роботи Шендеровську Л.В.

 

Директор  школи                                             Н.Д. Будій

Замовити дзвінок

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо

×
×
×