Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

З поглибленим вивченням іноземних мов

Тернопільської міської ради
Тернопільської області

Девіз навчального закладу: Ad angusta per augusta | Через труднощі до зірок

Кредо школи: «Освіта – скарб, праця – ключ до нього»

Наприклад:  школа
Випадкова світлина
Оголошення
ОГОЛОШЕННЯ

Ознайомитися зі ЗВІТОМ про використані кошти (2017 р.) можна тут.

Увага!

Ознайомитися з інформацією щодо проекту "Реконструкція благоустрою території  ТСШ № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов ТМР по вул. Грушевського, 3 в м.Тернополі" можна ТУТ

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Вітаємо учнів школи – переможців ІІ (міського ) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
 

ЕКОЛОГІЯ

ГЕОГРАФІЯ    

МАТЕМАТИКА

АНГЛІЙСЬКА 
МОВА 

АНГЛІЙСЬКА 
МОВА 

Савка Олеся 
(10-Б) – І м. 
 ( уч.Судомир Л.М.)

Білозецька Христина 
(11-Б ) – ІІ м.  
( уч.Слотюк В.М.)

Савка Олеся 
(10-В) - ІІ  м. 
( уч.Бердей О.В.) 

Оплета Ольга
(10-Б) – ІІІ м. 
( уч.Бердей О.В.)  

Слободян Анастасія
(9-Б) – ІІІ м.
  ( уч.Слотюк В.М.)

Кирилюк Тетяна 
(7-Б кл.) – IІІ м.
  ( уч.Климчук В. Я.)
 

Нікітенко Тетяна
(7-А кл.) – IIІ м.
(уч.Штокало  М.Л.)

Стаханську Анастасію
(10-А кл.) – II м.

(уч.Штокало  М.Л.) 

Савка Олеся
(10-В кл.) – І  м.
(уч Дідик О.В.)

Піменова Каміла 
 (9-А кл.) – I   м.
(уч Дидина Н.О.)

Богун Максим
(8-В) – І м.
(уч Павловська І.М. )

Луцишин  Тетяна 
(11-Б кл.) – ІІ  м.
(уч Розум Н.О.)

Романишин Оксана
(11-В кл.) – ІІ  м.
(уч Гречкосій І.Є.)

Озірянську Настю
(10-В кл.) – II  м.

(вч. Дідик О.В.)

Дрогобицька Дарина
(11-Б кл.) – IІІ м.

( уч. Розум Н.О.)

Антюк Вікторія  
(10-В кл.)– ІІІ м.

(уч. Тарасенко  О.Л.)

АНГЛІЙСЬКА 
МОВА 

ІСТОРІЯ

НІМЕЦЬКА
МОВА

ФРАНЦУЗЬКА
МОВА

АСТРОНОМІЯ

Шкільна Настя  
(10-А кл.) – ІІІ м.

(уч. Васько  О.І.)

Бобровська Ірина   
(9-А кл.) – ІІІ  м.

(уч Ничко  Л.Я.)

Маланчук Ілля 
(9-Б кл.) – IІІ м.

уч. Ростоцька М.Є.)

Сінько Діана  
(9-В кл. ) – ІІІ  м.

(уч. Грода Г.М.)

Сліпченко Дарина
(8-Б кл.) – IІІ м.

(уч Окаринська О.В.)

Цвик  Дмитро
(11-В) – ІІ м.
 (уч. Курилович Г.В.)

Сліпченко Дарина
(8-Б кл.) – IІІ м.

(уч Курилович Г.В.)

Гирила Владислав
(9-Б кл.) – І м.
 (уч Бойко І.Л.)

Семчишин Павло
(10-В кл.) – ІІ  м.

(уч. Бойко І.Л.)

Савка Олеся
(10-В кл.) – І м. 
(вч. Сагайдак К.О.)

Луцишин Тетяна
(11-Б кл.) – ІІ м.

(уч. Нагорна Н.М.)

Лукащук Василь
(9-Б кл.) – ІІ м.

(уч. Сисак І.С.)

Жук Дарина
(8-В кл.) – ІІ м.

(уч. Сагайдак К.О.)

 Дорохова Надія
(8-А кл.) – ІІІ м.

(уч Сагайдак К.О.)

Мочульський  Ростислав
(11-А кл.)– І
I м.  
(уч Орлова Н.В .)

Величко Діана
(10-Б кл.)– III
м.
(уч. Базюк О. Я.)

 ЕКОНОМІКА

   Хаєцька Марта
(11-Б) – II
 м.
(уч Бердей О. В.)

     

 

 

Замовити дзвінок

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо

×
×
×