Поворознюк Наталія Миколаївна

Кваліфікаційна категорія: вища
Педагогічне звання: старший учитель

Педагогічний стаж - 33 роки

Педагогічне кредо: « Людину не можна нічого навчити, їй можна тільки допомогти розкрити свій внутрішній потенціал».

Науково-методична проблема : « Формування навичок читання на основі компетентнісного підходу до вивчення  англійської мови на початковому етапі навчання».

Вважаю, дитино-цетрований підхід має бути вирішальним при виборі методів та технологій навчання. Використання інноваційних технологій на уроці   -  шлях до виявлення та формування творчої особистості.

Для формування мотивацій навчальної діяльності учнів використовую різні прийоми розвитку пізнавальних мотивів.

Так, у 5 класі використовую техніки: "Мозковий штурм", опрацювання текстів періодичних видань, 'Незакінчене речення".

Практикую використання творчих завдань: описи картин, кросворди, ребуси тощо.

Застосовую діяльнісний підхід до навчання, метод проєктів. Так, у 3 класі учні створили макети книги, ескізи одягу.

У 5 класі використовую прийоми екстраполяції (прогнозування), перенесення в уявне майбутнє. Наприклад, "Моя ідеальна школа".

Застосовую рольові ігри та ігри-драматизації. У 5 класі застосов. елементи рольової гри "Трикутник Уолта Діснея".

У 5 класі провела конкурс чистомовок як метод творчого читання. Також використовую "Ментальні мапи " для вивчення теми  "Моє місто."

Поєдную навчальні та виховні технології.

Стимулюю учнів брати участь у позакласних заходах, адже неформальне спілкування сприяє підвищенню інтересу школярів до навчання.

У роботі з дітьми стараюся створювати ситуацію успіху, яка допомагає підвищувати мотивацію до навчання.

Презентація досвіду роботи

Матеріали з досвіду роботи