Андрушко Ірина Володимирівна

Кваліфікаційна категорія: вища
Перебуває в декретній відпустці

Педагогічний стаж - 16 років

Педагогічне кредо:Тільки той стане справжнім вчителем, хто ніколи не забуває, що сам був дитиною. Підготуй учня, у якого зможеш навчитись сам.

Моя дитяча мрія здійснилася! Я – вчитель, вже близько 13 років. Я люблю дітей, особливо молодших школярів, з ними і працюю.

Найголовніша риса у вчителя, як і сто років тому, — це любов до дітей. Вони навчаються в того, кого люблять.

Друга, і не менш важлива риса — здатність відійти від авторитарного формату і бути на рівні з дітьми. Якщо сприймати дітей на одному рівні із собою, то можна навчитися від них не менше, ніж вони навчаться від вас.

На своїх уроках стараюся навчати і навчатися разом з учнями. Місія сучасного вчителя і школи — навчити дітей бути гнучкими у змінах. Легко адаптуюся і навчаюся впродовж усього життя. Коли батьки запитують хто має бути прикладом в початковій школі для учнів, то моя відповідь: вчитель.

Коли ще зовсім маленькі приходять до школи, вчитель для них  ідеал, це та людина яка на думку дітей робить все правильно. Намагаюся відповідати ідеалу учнів.

Щоб це вдалося, самому треба бути зразком. Завдання вчителя тепер — не просто передавати знання, а бути модератором, помічником, щоб навчити дітей самостійно здобувати інформацію.

Опис досвіду роботи з проблеми
"Використання  рольових та інших видів ігор як фактору підвищення ефективності процесу навчання іноземної мови у молодших школярів"

Матеріали з досвіду роботи:

1. План – конспект уроку для учнів 3 класу з теми « Погода»
  2. План – конспект уроку для учнів 3 класу з теми « Їжа»
  3. flowers festival.  Ярмарок квітів. Свято організоване вчителями і учнями 1-их класів приурочене дню матері.