Свято Покрови

21/10/2016

17 та 18 жовтня у Тернопільській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов відбувся фестиваль-конкурс патріотичної пісні, прози і поезії, творів образотворчого мистецтва «Свята Покрова», присвячений 100-річчю бою під Лисонею. Участь у ньому взяли учні 1-11 класів.

Школярі зібралися, щоб вшанувати пам’ять Українських січових стрільців, Героїв Майдану, бойових подвигів новітніх захисників Вітчизни – воїнів АТО. Юні митці змогли продемонструвати глибоке осмислення героїчної історії України і рідного краю. Усі учасники показали високий рівень підготовки.

Надзвичайно багатою була репертуарна палітра творів: школярі висвітлювали тему нездоланності, самовідданості й мужності борців за незалежність України. Робили це через вірші, пісні, застосовували різноманітні технічні засоби та свою уяву. Роботи оцінювало компетентне журі.

Призерами та переможцями у номінації «Патріотична проза і поезія» серед учнів 9-11 класів стали:

• Шведа Олена та Кушнір Ірина (11-В) із музичною композицією «Україна» (вч. Шендеровська Л.В.);
  • Висоцька Софія (11-Б) - «Скажи мені, мамо» (вч. Шендеровська Л.В.);
  • Гутик Денис (10-А) та Хаєцька Марта (10-Б ) - «До українців» (вч. Мужилівська О.І., Сагайдак В.З.);
  • учні 9-В класу Хомишин Олександра, Савка Олеся, Радкевич Мілена (9-В) (вч.Гандзій Н.Б.).

Серед учнів 5-8 класів: Мельник Володимир (8-Б) - «Героям слава» (вч. Канак В.М.);
                                              Нежегородова Аліна (5-Б) - «Любіть Україну» (вч.Сагайдак В.З.).

Особливо трепетним та хвилюючим виступ був для учнів молодшої школи. Діти старанно підготувалися і продемонстрували чудові результати. У номінації «Патріотична проза і поезія» серед учнів молодших класів найкращими стали:
Березовська Надія (1-А), яка продекламувала вірш «Журавлик» (вч. Бенцал Н.М.);
Пилипів Владислав (3-Б) та Пилипів Юліана (5-Б) виконали пісню «Йшли селом партизани» (вч. Драган М.М.);
Буняк Яна (4-Б) - вірш «Заболіло дуже серце в матері Вкраїни») (вч. Криса Т.М.);
Ратушняк Христина (3-В) - «Мій дід - повстанець» (вч. Кріль О.П.);
Капуш Софія (3-В) - «О земле, моя рідна мати» (вч. Кріль О.П.);
Савка Юлія (4-А) - «Ми – діти войовничої землі» (вч. Найда Л.Б.).

Учні 2-А класу підготували чудову літературно-музичну композицію «Молитва за Україну», учні 2-В класу -  «Напишу листа солдатові», учні 3-А – «І буде мир і злагода в нас буде, і щастя на українській землі!».

Тішилися успіхам своїх вихованців їхні вчителі, підтримували батьки, а глядачі щедро обдаровували аплодисментами. Наша країна може пишатися такими ще юними, але вже свідомими громадянами, які дуже раді, що народилися українцями!