До уваги учнів, батьків та гостей!

Свято Останнього дзвоника відбудеться 25 травня о 10.00 на шкільному подвір'ї.

Під час благодійного концерту "На крилах творчості", який відбувся 17.05.2018 а вктовому залі ТНЕУ, було зібрано 23 100 грн. Кошти будуть направлені на видання ювілейного альманаху про школу.

Вічне та живе Шевченкове слово

20/03/2018

У рамках заходів, приурочених  пам’яті Т.Г. Шевченка, 15 березня в актовому залі школи вічне та живе Шевченкове слово звучало німецькою мовою. Організаторами літературно-мистецького свята стали учні 10-Б, 9-А, 8-Б, 7-Б класів і вчителі німецької та української мови: Гелюх Т.П., Кулик І.А., Бойко І.Л., Чуба М.П. Під час заходу звучали вірші та пісні на слова Т.Г. Шевченка українською та німецькою мовами, рядки з біографії Кобзаря, а також  інсценізовані епізоди з життя малого Тараса та уривок з поеми «Катерина».
На святковий лад налаштовував прикрашений в українському стилі актовий зал та український національний одяг учасників дійства. Декламування німецькою мовою «Заповіту» Т. Шевченка ученицею 4-А класу Настею Мінчук стало родзинкою заходу.