Вшановуємо пам’ять Т.Шевченка «І на оновленій землі…»

06/03/2018

Вшановуємо  пам’ять Т.Шевченка
«І на оновленій землі…»

План заходів

05.03.2018      Інформаційні хвилини «Тарас Шевченко і Тернопільщина»
                                                                                          (1-8 кл., кл.керівники ).

Виховні години «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття»
                                                                                           (9-11 кл., кл.керівники).

Єдиний диктант «Славетне слово Кобзаря»
                                                                          (5-11 кл., учителі української мови).

Оновлення експозиції Малої картинної галереї «Палітра Шевченкового слова»
                                                                                                                     (5-11 кл., Філь К.Д.).

06.03.2018    Бейн-ринг «Кобзарева зоря»
                                                      (9-і класи, Шендеровська Л.В., Канак В.М.).

Уроки виразного читання творів поета  «Світе тихий, краю милий, моя Україно!»
                                                                                                (5-8 кл., учителі української мови та літератури).

Творчі есе «Шевченко у моєму  житті»
                                                        (10-11 кл., учителі української мови та літератури).

07.09.2018      Мистецький артмайданчик «Мій Шевченко» (виставкова зала ЦД «Перемога»).

Літературно-музична композиція «Обнімітесь, брати мої…»
                                                                      (3-11 кл., Васько О.І., Шендеровська Л.В., Стасишен Л.С.).

Більше фотографій тут