До уваги учнів, батьків та гостей!

Свято Останнього дзвоника відбудеться 25 травня о 10.00 на шкільному подвір'ї.

Під час благодійного концерту "На крилах творчості", який відбувся 17.05.2018 а вктовому залі ТНЕУ, було зібрано 23 100 грн. Кошти будуть направлені на видання ювілейного альманаху про школу.

Відбулося нагородження переможців та учасників І туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року-2017"

27/12/2016

27 грудня в залі управління освіти і науки Тернопільської міської ради відбулося нагородження переможців, лауреатів та учасників I (міського) туру XXII Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017», який відбувся у листопаді-грудні 2016 року у номінаціях: «Біологія», «Інформатика», «Музичне мистецтво», «Початкова освіта».

Начальник управління освіти і науки Ольга Похиляк нагородила усіх учасників дипломами, а переможців - ще й грошовими преміями, побажала перемоги у наступних етапах конкурсу. Матеріальне заохочення отримали всі учасники, лауреати та переможці конкурсу і від голови президії профспілки педагогічних працівників м. Тернополя Валентини Кухар.

Переможцем у номінації "Початкова освіта" стала учитель початкових класів Копка Тетяна Вікторівна, учитель вищої категорії, учитель-методист.

Учасником конкурсу у номінації "Інформатика" стала Драпак Оксана Миколаївна, спеціаліст ІІ категорії.

Учителів прийшли привітати директор школи Н.Д.Будій, заступник директора С.В.Пільгун, вчителі-колеги.