До уваги батьків майбутніх першокласників!

Територія обслуговування
ТСШ № 3: Листопадова, Михайла Грушевського, Гетьмана Сагайдачного, Родини Барвінських, В’ячеслава Чорновола, Коперника (рішення виконавчого комітету ТМР № 113 від 21.02.2018 року).

Ознайомитися зі ЗВІТОМ про використані кошти (2017 р.) можна тут.

Пам'ять на тлі історії

30/09/2016

У сучасному Шевченківському районі Києва, який за часів Київської Русі був народним кордоном древньої столиці і називався «київською Швейцарією», в кінці вересня 1941 року менш, ніж за три дні було розстріляно приблизно 34 тисячі євреїв та представників інших національностей, які повставали проти окупаційного режиму. Ці події поклали початок Голокосту в Європі, і зробили сучасну столицю України найбільшим інтернаціональним цвинтарем.

29-30 вересня у Тернопільській спеціалізованій школі №3 з поглибленим вивченням іноземних мов проводилися заходи присвячені 75 роковинам трагедії  Бабиного Яру. Учнів 5-6 класів вчитель історії Семеняк Юлія Олегівна ознайомила із тими кривавими подіями 1941-43 рр., учні 8-11 класів переглядали короткометражний фільм про жахливе знищення людей за ознакою національності, який підготувала Курилович Галина Володимирівна. Окрім того, випускники готували науково-дослідницькі роботи під керівництвом Морозюк Галини Степанівни. Головним завданням вчителів-істориків було дати чіткіше уявлення школярам про трагічні роки 75-річної давності та настановити молоде покоління, щоб вони прикладали усіх зусиль, аби нічого подібного на Землі більше ніколи не повторилося.