Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

З поглибленим вивченням іноземних мов

Тернопільської міської ради
Тернопільської області

Девіз навчального закладу: Ad angusta per augusta | Через труднощі до зірок

Кредо школи: «Освіта – скарб, праця – ключ до нього»

Наприклад:  школа
Випадкова світлина
Оголошення
До уваги батьків майбутніх першокласників!

З 21 жовтня 2017 року розпочинає свою роботу підготовча школа, яка діє при ТСШ №3. Організаційні батьківські збори, на яких прийматимуться заяви, відбудуться  10 жовтня о 18:00   в актовому залі школи. Тел.для довідок: 52-13-17, 52-68-50.

Увага!

Ознайомитися з інформацією щодо проекту "Реконструкція благоустрою території  ТСШ № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов ТМР по вул. Грушевського, 3 в м.Тернополі" можна ТУТ

Наша адреса
Адреса: м.Тернопіль вул. Грушевського, 3
52-68-50 (директор)
52-13-17 (заступник)
52-38-92 (бухгалтер)

Знати героїв! Валерій Марченко – велет духу

09/10/2017

Протягом свого існування Україна боролася за незалежність, очікувала на визнання, йшла довгим, важким, жертовним шляхом, і дуже дорого платила за свій суверенітет. В основі української державності – століття боротьби наших предків, кожен з яких був готовим віддати життя. Без справжніх патріотів ми б не змогли жити у вільній державі, і саме тому сучасне покоління має знати своїх героїв. Одним з таких є правозахисник-дисидент, журналіст-киянин, учасник Української Гельсінської групи, перекладач-філософ, який відкрито виступав проти русифікації і висміював соціалістичний реалізм,  Валерій Марченко.

 У 9-х класах проведено урок пам’яті людини, яка у дні найстрашнішої політичної та духовної руйнації підняла свій голос за волю і демократію; велета  духу, якого варто пам’ятати. Учитель історії та правознавства Морозюк Галина Степанівна ознайомила дев’ятикласників з біографією Валерія - цієї неймовірно сильної людини з незламним духом.  Учні дізналися багато цікавих фактів з  нелегкого життя Марченка і ще раз нагадали як це важливо – бути патріотом!

Замовити дзвінок

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо

×
×
×