Cвято, присвячене пам’яті Т.Г. Шевченка

21/03/2017

У п’ятницю, 17 березня, в актовій залі Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленним вивченням іноземних мов відбулося свято присвячене пам’яті Т.Г. Шевченка. “La parole de Chevtchenko est éternelle et vivante”, “Es lebe ewige Schewtschenkosworte”«Вічне та живе шевченківське слово»

Завершився тиждень дослідження творчого та життєвого шляху великого Генія України – Тараса Григоровича Шевченка. Велично звучали його твори французькою, німецькою та англійською мовами. Учні 7-А, 6-Б, 10-В класів разом з вчителями Сагайдак Катериною Олександрівною та Гелюх Теяною Петрівною вшанували пам’ять видатного українського поета, художника та борця за волю народу.

Кожне слово Тараса Григоровича Шевченка справджується сьогодні. Читайте його твори. Вони допоможуть осмислити минуле та зазирнути в майбутнє, відкрити для себе нове в мудрих рядках його творчості.