Пам’яті жертв Голодомору

28/11/2017

Учні початкових класів вшанували пам'ять жертв Голодомору.

День 24 листопада у 4-А класі (вчитель Паращак Л.О.) пройшов під гаслом «Пам’ятаємо про Голодомор». На інтегрованих уроках із літературного читання, української мови та трудового навчання учні читали спогади очевидців тих часів, писали роздуми, виготовили незабудку пам’яті. На уроці інформатики відшукали пам’ятники жертвам голодомору в Україні і створили проект «Пам’ятаємо про Голодомор…». Ліана Омелянівна провела екскурсію з учнями до пам’ятника  жертвам Голодомору та разом зі своїми вихованцями запалили свічку пам’яті.

Учні 3-А класу (вчитель Копка Т.В.) створили колективну творчу роботу про Голодомор 1932-1933 років, написали диктант та переглянули презентацію на дану тематику.