Клуб спілкування соціальних педагогів: місток між теорією та практикою

27/01/2017

24 січня у ТСШ №3 відбулося засідання клубу спілкування соціальних педагогів на тему: «Роль соціального педагога у формуванні мотивації життєвого успіху особистості».

З вітальним словом виступила заступник директора з виховної роботи Стасишен Людмила Степанівна. А Несмашна Галина Євгенівна - методист ТКМЦ НОІМ – розповіла про життєвий успіх як складову етапу відновлення та побудови нових перспектив в умовах суспільної кризи.

Соціальний педагог школи Савчук Вікторія Василівна представила теоретичні аспекти мотиваційної сфери особистості. В практичній частині вона продемонструвала досвід роботи з формування мотивації життєвого успіху у школярів. Під час роботи було використано такі діагностики:

• «Тест кольорових виборів» (Л. Собчик).
  • Модифікація опитувальника А. Реана «Рівень мотивації учнів».
  • Методика діагностики особистості на мотивації до успіху (Т. Елерса).
  • Візуалізація «Колаж успішної людини».

Через такі види діяльності соціальні педагоги шкіл міста Тернополя змогли вдосконалити свою практичну діяльність з цієї теми.