Чорнобильська катастрофа

05/05/2017

У середу, 26 квітня, в актовому залі школи відбувся захід з нагоди 31-ї річниці катастрофи на ЧАЕС, який підготували вчитель історії Гринда Ю.О. та вчитель німецької мови, класний керівник 6-Б класу Гелюх Т.П.. Хвилиною мовчання усі присутні віддали данину пам’яті тим, хто пішов із життя, приборкуючи атомне полум’я. Учні 6-Б класу у своїх віршах і піснях розкрили тему Чорнобильської трагедії, яка залишила біль та тривогу в серцях кожного з нас.

До учнів та вчителів звернулась заступник директора школи з навчально-виховної роботи Шендеровська Л.В. Вона висловила довічну дяку і шану мужнім чорнобильцям, які ліквідовували наслідки аварії та внесли свою частку у подолання цього лиха