Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

З поглибленим вивченням іноземних мов

Тернопільської міської ради
Тернопільської області

Девіз навчального закладу: Ad angusta per augusta | Через труднощі до зірок

Кредо школи: «Освіта – скарб, праця – ключ до нього»

Випадкова світлина
Оголошення
До уваги батьківської громадськості!

Територія обслуговування
ТСШ № 3: Листопадова, Михайла Грушевського (непарні), Гетьмана Сагайдачного, В’ячеслава Чорновола, Коперника, Кардинала Сліпого (рішення виконавчого комітету ТМР від 09.01.2019 року № 2 "Про закріплення території обслуговування за закладами дошкільної та загальної середньої освіти").

Наша адреса
Адреса: м.Тернопіль вул. Грушевського, 3
52-68-50 (директор)
52-13-17 (заступник)
52-38-92 (бухгалтер)

У добру путь, наші випускники!

27/06/2017

24 червня 2017 року у приміщенні Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру імені Т.Г.Шевченка відбулась урочиста церемонія вручення атестатів про повну загальну середню освіту. Цього дня останній шкільний вальс пролунав для 75 випускників школи. За високі успіхи у навчанні 15 випускників нагородженні золотими медалями, 9 випускників отримали срібні медалі. 

З вітальним словом до усіх присутніх звернулася директор школи Надія Дмитрівна Будій, голова ради школи Зінаїда Анатоліївна Березій, класний керівник Ольга Леонідівна Тарасенко.

Святковий настрій випускникам дарували творчі шкільні колективи, майбутні першокласники та гості урочистого дійства.

На загальноміському святі випускницям школи, Стипендіатам Президента України Софії Вітровій та  Юлії Гончар вручено іменні подарунки від міського голови Сергія Надала.

Випускниці Катерина Адамик та Соломія Висоцька взяли участь у щорічному конкурсі на кращий вишитий костюм та здобули перемогу.

 

Замовити дзвінок

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо

×
×
×