Відзначаємо україно-німецький рік мов

01/12/2017

2017-2018 рік оголошено роком вивчення німецької мови в Україні та української в Німеччині. Сьогодні вона – перша найпоширеніша мова у Європі, друга за популярністю іноземна в Україні.

У рамках заходів, присвячених  україно-німецькому року мов, в актовому залі школи, 29 листопада 2017 року, учні 6-Б та 6-В класу разом зі своїм вчителем німецької мови Гелюх Тетяною Петрівною підготували та провели літературно-мистецьке свято до дня Святого Мартіна, що традиційно  відзначають у Німеччині у цей час.  Під час заходу учні  театралізовано  розповідали легенду про Св. Мартіна,  проводили  майстер-клас із виготовлення ліхтарика, що є символом свята, співали пісні та розказували тематичні вірші німецькою мовою. Логічним завершенням свята стала вікторина, перемогу у якій отримали найуважніші учні, а також гучні оплески глядачів.

Дякуємо Тетяні Петрівні, вчителю німецької мови, за цікавий та пізнавальний захід.