ДЕНЬ КНИГИ! Є таке свято в нашій школі!

04/04/2018

Дитяча література займає значне місце у вихованні кожної дитини. Вона вже давно не зводиться тільки до казок або легенд. Неабияку зацікавленість діти виявляють до поезії.
Тому, 3 квітня, вшановуючи книгу, бібліотекарі школи Стасишин С.Т. та Шпак В.О. спільно з вчителем  української мови та літератури Гандзій Н.Б.  провели урок поетичного слова для учнів 6-В класу.
Увазі дітей була представлена поетична спадщина корифеїв українського слова: Тараса  Шевченка, Лесі Українки,  Ліни  Костенко. Школярі були не тільки слухачами, але й активними учасниками заходу. Діти декламували вірші, а учениця  6-Б класу Пилипів Юліана виконала пісню «Сива ластівко»  на слова відомого українського поета Бориса Олійника.»
З підготовлених інформаційних повідомлень учні дізналися цікаві факти з життя  поетів. Урок розширив знання  школярів про поезію. Сприяв зростанню престижності читання як культурної цінності, виховував патріотичні почуття, любов до рідного слова.