Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

З поглибленим вивченням іноземних мов

Тернопільської міської ради
Тернопільської області

Девіз навчального закладу: Ad angusta per augusta | Через труднощі до зірок

Кредо школи: «Освіта – скарб, праця – ключ до нього»

Наприклад:  школа
Випадкова світлина
Оголошення
До уваги учнів!

Наказ № 187 від 24.10.2018 "Про організацію роботи учителів-предметників з підготовки учнів до ЗНО, ДПА, олімпіад, конкурсів та тестувань, написання наукових робіт у МАН України у 2018-2019 н.р."

До уваги!

Інформація про використання коштів для закупівлі засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для навчальних кабінетів Нової української школи (тут). 

Наша адреса
Адреса: м.Тернопіль вул. Грушевського, 3
52-68-50 (директор)
52-13-17 (заступник)
52-38-92 (бухгалтер)

ДЕНЬ КНИГИ! Є таке свято в нашій школі!

04/04/2018

Дитяча література займає значне місце у вихованні кожної дитини. Вона вже давно не зводиться тільки до казок або легенд. Неабияку зацікавленість діти виявляють до поезії.
Тому, 3 квітня, вшановуючи книгу, бібліотекарі школи Стасишин С.Т. та Шпак В.О. спільно з вчителем  української мови та літератури Гандзій Н.Б.  провели урок поетичного слова для учнів 6-В класу.
Увазі дітей була представлена поетична спадщина корифеїв українського слова: Тараса  Шевченка, Лесі Українки,  Ліни  Костенко. Школярі були не тільки слухачами, але й активними учасниками заходу. Діти декламували вірші, а учениця  6-Б класу Пилипів Юліана виконала пісню «Сива ластівко»  на слова відомого українського поета Бориса Олійника.»
З підготовлених інформаційних повідомлень учні дізналися цікаві факти з життя  поетів. Урок розширив знання  школярів про поезію. Сприяв зростанню престижності читання як культурної цінності, виховував патріотичні почуття, любов до рідного слова.

Замовити дзвінок

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо

×
×
×