З 13 по 19 грудня в Україні проходить Національний тиждень читання

16/12/2021

Організатори Тижня мають на меті привернути увагу до українського книговидання та літератури, а також залучити українців до читання, купування та дарування книг як собі, так рідним та близьким.

Наша школа теж долучається до участі у Національному тижні читання.

Пропонуємо Вам огляд книги Марії Артеменко «Стріла степу» видавництва «Портал».

І не кажіть, що лапатий сніг і наближення свят не створюють мрійливо-чарівний настрій, не кличуть до пригод. А де кращі пригоди, як не на сторінках цікавої книги.

Марія Артеменко створила неймовірно цікаву книгу «Стріла степу», яка не просто поверне віру в добро, але  й подарує віру у власні сили.

Розповідь про дівчинку-сарматку проведе вас у подорож на багато століть тому. #знайдисвоюкнижку #тижденьчитання