Виставка картин художника Миколи Кафтана

24/11/2016

23 листопада 2016 року у рекреаційному залі школи пройшла виставка картин художника Миколи Кафтана, яку підготувала учитель образотворчого мистецтва Катерина Дмитрівна Філь.

Картини мають приносити насолоду та пробуджувати приємні відчуття, вважає тернопільський художник Микола Кафтан. У його картинах нема нічого бунтарного. Там - краса та спокій.

Микола Кафтан народився 22 грудня 1978 року у Тернополі. Навчався у школах № 19, 26 та 27. Закінчив Тернопільський КООПЕРАТИВНИЙ ТЕХНІКУМ. У 2002 році поступив у Рівненський державний гуманітарний університет. З 2008 року - викладач гуртка Тернопільської школи народних ремесел.