Вітаємо Мар`яну Коростіль - ученицю нашої школи із феєричним і досконалим виступом на міському конкурсі "Талант, оздоблений красою"!

22/03/2018

19 березня в Українському домі «Перемога» найкрасивіші старшокласниці нашого міста боролися за перемогу у конкурсі "Панна Тернополя 2018". Міський конкурс "Талант, оздоблена красою" організував  міський учнівський парламент «Наснага» за підтримки Центру творчості дітей та юнацтва.

Кожна з дівчат змагалася у п'яти конкурсах: "Візитка", "Перевтілення", "Дефіле у капелюшках", "Мої таланти", "Реклама".

Наша учасниця оригінально, творчо, цікаво підійшли до підготовки кожного конкурсу та гідно представили нашу школу. За результатами міського конкурсу "Талант, оздоблена красою" Мар`яна Коростіль отримала титул «ІІ Віце-панна Тернополя – 2018» та Приз Глядацьких Симпатій.

Приз Глядацьких Симпатій отримують лише харизматичні та артистичні красуні! Аплодуємо нашій чарівній Віце-міс!!!

А ведучою свята була  учениця нашої школи Марта Резніченко, яка у 2016 теж стала переможницею.

Вітаємо нашу красуню Мар`яну Коростіль і бажаємо впевнено крокувати по життю, здобуваючи перемоги і дарувати свою красу вдячним поціновувачам!