Під час благодійного концерту "На крилах творчості", який відбувся 17.05.2018 а вктовому залі ТНЕУ, було зібрано 23 100 грн. Кошти будуть направлені на видання ювілейного альманаху про школу.

До уваги батьків майбутніх першокласників!

Територія обслуговування
ТСШ № 3: Листопадова, Михайла Грушевського, Гетьмана Сагайдачного, Родини Барвінських, В’ячеслава Чорновола, Коперника (рішення виконавчого комітету ТМР № 113 від 21.02.2018 року).

Великодній кошик для воїнів АТО

04/04/2018

3 29.03 по 04.04 у школі проходила акція «Великодній кошик для воїнів АТО»
З нагоди свята Воскресіння Христового Тернопільська міська рада спільно з волонтерськими організаціями провела благодійну акцію «Великодній кошик на передову». До даної акції долучились учні та їхні батьки ТСШ №3. Діти зібрали продукти тривалого зберігання, засоби особистої гігієни. Усе зібране передано волонтерами на передову.
Дирекція школи висловлює вдячність учням та батькам за участь у благодійній акції.