Великодня краса власними руками

06/04/2018

5 квітня 2018 року  у приміщенні Українського дому «Перемога» відбувся  V міський фестиваль декоративно-ужиткового мистецтва  «Яйце-райце».
У рамках даного заходу було представлено виставки  великодніх композицій, писанок, рушників, які вражали розмаїттям барв, кольорів.  Учні та батьки 7-8 класів гідно представили школу на передсвятковому форумі. Вони підготували   композицію до Великодня у самобутньому галицькому  стилі, яка відзначалася яскравістю,  оригінальністю, неповторною майстерністю, відображала щирість і щедрість душ родин.
Дякуємо Чорній Ользі Петрівні, учителю трудового навчання, за підтримку в оформленні композицій. Щиру вдячність адміністрація щколи висловлює учням, батькам та класним керівникам 7-8 класів.
Окрім виставки, педагоги Центру творчості дітей та юнацтва  провели  майстер-класи для вихованців усіх шкіл міста.