Ukraine Global Scholars і безкоштовна освіта у США

20/03/2018
У середу, 14 березня, випускники програми FLEX і фіналісти програми Ukraine Global Scholars(UGS) Марта Базюк і Андрій Роман провели дві презентації для учнів та учениць 8-11 класів про можливості безкоштовного навчання у Сполучених Штатах Америки. За допомогою програми UGS, Марта й Андрій отримали гранти, що повністю забезпечують проживання, харчування та навчання у престижних школах - пансіонах США, і планують надалі отримати високоякісну освіту у найкращих університетах світу. На власному досвіді вони розповіли школярам та школяркам про програму UGS, переваги західної освіти та можливості змінювати Україну, застосовуючи знання здобуті закордоном. Якщо ви хочете дізнатись більше про програму Ukraine Global Scholars, будь ласка, перейдіть за посиланням ukraineglobalscholars.org та подайте заявку на участь у програмі до 31 березня.