Учні школи - кращі знавці життя і творчості І.Франка

29/10/2016

26 жовтня на базі та з ініціативи Тернопільської Української гімназії імені І. Франка було проведено конкурс на кращого знавця життя і творчості Івана Яковича Франка у форматі гри «Що? Де? Коли?». Конкурс приурочений 160-річниці з дня народження Великого Каменяра.

Перемогу здобула команда Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов, у складі якої виступали такі учні:

Макарчук Богдан (11-А клас)
Вітрова Софія (11-Б клас)
Фурдела Артем (11-В клас)
Гутик Денис (10-А клас)
Луцишин Тетяна (10-Б клас)
Цвик Дмитро (10-В клас)
Хомишин Олександра (9-В клас)

Керівники команди: Шендеровська Л.В., Канак В.М.

Переможці отримали винагороду у сумі 1800 грн. та диплом  І ступеня за перемогу в конкурсі на кращого знавця життя і творчості Івана Франка.

Дирекція Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів  № 3 з поглибленим вивченням іноземних мов щиро вдячна колективу Тернопільської Української гімназії імені І. Франка за створення сприятливих умов проведення конкурсу.