Тернопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №3

З поглибленим вивченням іноземних мов

Тернопільської міської ради
Тернопільської області

Девіз навчального закладу: Ad angusta per augusta | Через труднощі до зірок

Кредо школи: «Освіта – скарб, праця – ключ до нього»

Оголошення
До уваги батьків майбутніх першокласників!

Електронна реєстрація та прийом документів для зарахування до 1 класу розпочнається 1 квітня 2021 року з використанням інформаційної системи управління освітою (ІСУО) - https://school.isuo.org/. Інформацію про територію обслуговування див. тут. З порядком реєстрації можна ознайомитися за посиланням https://school3.com.ua/majbutnim-pershoklasnykam/pryjom-u-1-klas/ .

До уваги!

У школі створена благодійна організація "Благодійний Фонд  "КРОК ДО УСПІХУ". Реквізити: Код ЄДРПОУ 44003990,  п/р 
UA863387830000026007055134738  в КБ «ПРИВАТБАНК». Призначення платежу: благодійні внески.

Вірші Лесі Українки звучали іноземними мовами

26/02/2021

25 лютого 2021 року – 150 років з дня народження Лесі Українки, поетеси, яка своєю творчістю і перекладацькою діяльністю органічно вплела українську мову і культуру в загальний цивілізаційний контекст людства, адже, як сказала Оксана Забужко, «саме Леся Українка видала українцям паспорт, що ми – культурна нація, що ми – європейська нація».

Учні 11Б класу Тернопільської спеціалізованої школи №3 з поглибленим вивченням іноземних мов разом із вчителькою англійської мови Ростоцькою Марією Євстахіївною підготували вірші Лесі Українки, перекладені англійською, німецькою та польською мовами і взяли участь у відеомарафоні «Лесині читання» та урочистому вечорі, які проводила Тернопільська обласна бібліотека для дітей з нагоди ювілею геніальної особистості.

Замовити дзвінок

Запит відправлено. Ми обов'язково Вам зателефонуємо

×
×
×