З інформацією про платні освітні послуги можна ознайомитися тут.

У школі проведено різноманітні заходи з нагоди Міжнародного дня рідної мови

22/02/2017

21.02.2017 у Тернопільській СШ №3 з нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови було проведено різноманітні заходи. Вчителі української мови та літератури організували виставку газет, плакатів, книжок, словників. У класах було проведено виховні години  «Рідна мова калинова» .

З метою зміцнення ролі рідної мови як важливого чинника  культурної самобутності педагоги  систематично  залучають учнів до активної участі у концертах, конкурсах, віртуальних подорожах. 21.02.2017 у всіх класах школи було проведено «диктант єдності».